O Biuletynie

W tym dziale znajdą Państwo ogólne informacje o Biuletynie Informacji Publicznej, pomocne instrukcje oraz dane kontaktowe administratorów i redaktorów BIP.

Redakcja BIP Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lesznie:

 

Dominik Kraczewski - koordynator zespołu

Starszy Specjalista - Sekcja Organizacji i Statystyki
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Iwona Samarzewska - redaktor

Kierownik - Sekcja Kadr i Szkoleń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psse leszno

Informuję, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny na podstawie §10 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020r. w sprawie ogłoszenia na obrzarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz 491) wprowadził od dnia 20 marca 2020 r. (piątek) do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (PSSE) w Lesznie polegające na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom oraz określonych zadań wyłączających bezpośrednią obsługę interesantów w zakresie wskazanym poniżej:

PSSE nie obsługuje bezpośrednio interesantów. Wszystkie wizyty umówione do tej pory telefonicznie, bezpośrednio przez pracowników PSSE, a także wezwania do osobistego stawienia się zostają anulowane.

Obywatele we wszystkich sprawach prowadzonych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lesznie mogą kontaktować się z pracownikami PSSE wyłącznie telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:25 do 15:00 lub przesłać korespondencję pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem ePUAP.

Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.

Wykaz telefonów kontaktowych do poszczególnych komórek organizacyjnych znajduje się na stronie BIP oraz PSSE w zakładce kontakt.
UWAGA: tel. 65 526 15 15 łączy wszystkie telefony wewnętrzne do komórek organizacyjnych PSSE w Lesznie.

PSSE nie przyjmuje studentów na praktyki studenckie.

Pracownicy PSSE pracują w dotychczasowych godzinach pracy PSSE bez zmian.

Wszystkie ważne informacje znajdują się na stronie internetowej.
Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook.

Wszelkie planowane kontrole zostały ograniczone, a w niektórych przypadkach zawieszone do odwołania.

Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Lesznie informuje,
że NIE WYKONUJE żadnych badań na obecność koronawirusa.

Laboratorium Badań Wody i Gleby zwraca się z prośbą, aby od dnia 16.03.2020r. do odwołania konieczność pobrania butelek lub badań próbek wody ustalić wcześniej telefonicznie lub mailowo tel. 65 526 15 15 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powyższe informacje będą aktualizowane na bieżąco i dostępne na stronie internetowej PSSE w Lesznie.

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lesznie
ul. Niepodległości 66
64-100 Leszno

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres strony internetowej:

www.psse-leszno.pl

Adres skrytki na platformie ePUAP: /PSSELeszno/SkrytkaESP

CAŁODOBOWA INFOLINIA!!!

+48 222 500 115

Całodobowa infolonia dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia

Chcesz uzyskać odpowiedź online? Pytania i odpowiedzi oraz chat 24/7 dostępne pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

Godziny pracy:
od poniedziałku do piątku od 7.25 do 15.00

Rzecznik prasowy
mgr Kalina Pabisiak-Ignaszewska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podkategorie

W tym dziale znajdują się szczegółowe omówienia zasad dostępu do informacji publicznej oraz przepisy prawne regulujące  udostępnianie informacji publicznych.

COM_CONTENT_READ_MOREO Informacji Publicznej

Na tej stronie znajdują się odnośniki do informacji, które mogą pomóc w korzystaniu z Biuletynu Informacji Publicznej Przykładowej Instytucji.

COM_CONTENT_READ_MOREPomoc BIP

W tym dziale znajdują się oświadczenia prawne wydawcy BIP – warunki korzystania z serwisów internetowych wydawcy, w tym z BIP, polityka prywatności, oświadczenie o dostępności

COM_CONTENT_READ_MOREInformacje prawne